O mnie

O mnie

Cześć, nazywam się Artur i od wielu lat zajmuje się technologiami komputerowymi. Ostatnio swoje zainteresowania ukierunkowałem na rozwiązania internetu rzeczy, w szczególności technologii dla inteligentnego domu.

Postanowiłem podzielić się zdobytą przez siebie wiedzą w tym temacie gdyż uważam, że każdy małym nakładem pracy i finansów może poprawić standard swojego życia przy użyciu właściwych technologii.

Na tym portalu dowiesz się dokładnie jak zacząć swoją przygodę w tworzenie inteligentnego domu. Co potrzebujesz? Ile to będzie kosztować? Co osiągniesz? Jak to zrobić? Co najważniejsze wszystko przedstawię na konkretnych przykładach i konkretnych rozwiązaniach z których sam korzystam każdego dnia.

Zapraszam!

Jeżeli chcesz mnie wesprzeć lub podziękować to masz taką możliwość. Wybierz tylko sposób:

ArturHome
Inteligentny dom dla wszystkich!
ArturHome
Znajdziecie tu informacje jak sprawić aby Wasz dom był inteligentny. Wszystko to bez wielkich remontów, burzenia ścian oraz wielkich wydatków. Wszystko przy pomocy odpowiednich urządzeń, a co najważniejsze przy użyciu jednego centralnego systemu jakim jest Home Assistant. Dzięki temu sprawimy, że bę…
Donate to ArturHome
Help support ArturHome by donating or sharing with your friends.